Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022390/0027

Johann Nepomuk Geiger

Johann Nepomuk Geiger - Umění a starožitnosti

(Wien 1805-1880) "Die Sans Culotte (Revolutionstruppe) im Louvre", links unten signiert Jo Nep Geiger, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 21 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.03.2017 - 15:42

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Johann Nepomuk Geiger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.03.2017 - 15:42
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online