Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 759

Russische Ikone, Mitte 19. Jahrhundert

Russische Ikone, Mitte 19. Jahrhundert - Starožitnosti

Vierfelder-Ikone: oben: Gottesmutter von Kasan, Gottesmutter Jerusalimskaja, unten: Der Hl. Demetrios, der Hl. Georg; in der Mitte: Gottvater und Christus am Kreuz; Tempera auf Holz, ca. 38 x 29,5 cm, die beiden Gratleisten fehlen, restauriert, beschädigt Ruf 300

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.04.2017 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Starožitnosti - Asta di pasqua
Datum: 13.04.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.03. - 13.04.2017