Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013861/0008

Hans Schmidt*

Hans Schmidt* - Umění, starožitnosti a šperky

Mitte 20. Jhdt. "Queige en Savoie", Aquarell, ca. 28 x 35 cm, monogrammiert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.04.2017 - 16:39

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Hans Schmidt*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.04.2017 - 16:39
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.03. - 05.04.2017