Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013852/0002

Liesl Bareuther*

Haslau 1894-1970 Ram/NÖ "Herbstmorgen bei Dürnstein", Öl auf Leinwand, ca. 40 x 50 cm, signiert, Leinwand etwas faltig

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.04.2017 - 16:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Liesl Bareuther*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.04.2017 - 16:45
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.03. - 05.04.2017