Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034467/0007

Wilhelm Eilers

Wilhelm Eilers - Klenoty, umění a starožitnosti

(Hamburg 1857-1919 München) Brücke und Kirche von Harburg im Ries, signiert und datiert unten links: Wilh. Eilers (19)04, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 39 x 30 cm, gerahmt Ruf 300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.03.2017 - 14:06

Vyvolávací cena:

Wilhelm Eilers

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.03.2017 - 14:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.03. - 23.03.2017