Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034192/0031

Kronenluster, 20. Jhdt.

Kronenluster, 20. Jhdt. - Klenoty, umění a starožitnosti

goldfärbiges Metallgestell mit Glasarmierung und farblosem Glasprismenbehang, zweistöckig, fünflammig elektrisch montiert, Höhe ca. 85 cm, Durchmesser ca. 70 cm, beschädigt, ohne Gewähr für Komplettheit und Elektromontage

richard.krautgartner@dorotheum.at

23.03.2017 - 14:30

Vyvolávací cena:

Kronenluster, 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.03.2017 - 14:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.03. - 23.03.2017