Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034456/0052

Strahlenkranz-Sonnenspiegel

Strahlenkranz-Sonnenspiegel - Klenoty, umění a starožitnosti

Holz geschnitzt, blattvergoldet, runde Spiegelplatte, Gesamtdurchmesser ca. 63 cm, beschädigt, Teile fehlen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.03.2017 - 15:02

Vyvolávací cena:

Strahlenkranz-Sonnenspiegel

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.03.2017 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.03. - 23.03.2017