2 musizierende Gesellen
Keramik, gemarkt "T" Dietmar Urbach, färbig staffiert Höhe je ca. 22 cm.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.03.2017 - 15:32
- Vyvolávací cena:
2 musizierende Gesellen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.03.2017 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.03. - 22.03.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Johann von Luxemburg 1310-1346 GOLD
- ** - Österr. Nr. 685 mit Plattenfehler "zerkratztes Österreich" postfr.,
- Brillant Amethystring