Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-417641/0001

Hummelfigur

Hummelfigur - Kunst, Antiquitäten und Möbel

"Schwanenkinder" Keramik färbig staffiert, gemarkt Goebel, limited Edition Nr. 13/1000 Höhe 21 cm. 1 Holzsockel

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.03.2017 - 15:40

Vyvolávací cena:

Hummelfigur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 22.03.2017 - 15:40
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.03. - 22.03.2017