Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-139702/0000

6 Silber Messerbänke,

Länge 8 cm, Gewicht 89 g, Meisterzeichen, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

6 Silber Messerbänke,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisoneröffnung - Antiquitäten
Datum: 17.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 17.01.2018