Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036101/0013

Karl Lorang

(Teplitz 1876-1910 Zadar) Konvolut von vier Zeichnungen Blumenornamente (Akademiestudien), signiert unten rechts: K. Lorang, Bleistift/Aquarelle, von ca. 38 x 24,5 cm bis 50 x 38,5 cm

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

18.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Karl Lorang

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.01. - 18.01.2018