Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036193/0010

Unbekannt

(Österreichisch Ende 19. Jahrhundert) Petersfriedhof in Salzburg mit zwei Mönchen, Öl auf Holz, ca. 17 x 26,5 cm, verzierter Rahmen, leicht beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 18.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.01. - 18.01.2018