Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034456/0125

Ernst Lafite

(Wien 1826-1885) Porträt eines Herrn, signiert unten links: Ernst Lafite, datiert: (1)854, Öl auf Leinwand, doubliert, restauriert, ca. 73 x 59 cm, beschädigt, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Ernst Lafite

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 18.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.01. - 18.01.2018