Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035538/0004

Theodor Nocken

(Düsseldorf 1830-1905) Blick auf Schloss Oberhofen am Thuner See/Schweiz signiert unten links: Th. Nocken, Öl auf Leinwand, ca. 67 x 96 cm, masseverzierter Rahmen etwas beschädigt Ruf 1200

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Theodor Nocken

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.01. - 18.01.2018