Čís. položky 191-022717/0033

Künstler Mitte 20. Jahrhundert

Künstler Mitte 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Hügelige Herbstlandschaft, unleserlich signiert, datiert 43, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 25,5 x 32,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.02.2017 - 15:46

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.02.2017 - 15:46
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.02. - 22.02.2017