Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033979/0001

G. Holzer

G. Holzer - Klenoty, umění a starožitnosti

(Maler des 20. Jhdts.) - nach Walter Moras (Berlin, tätig 1876-1910) "Gehöft an kleinem See mit Zillen" unten rechts signiert: G. Holzer, datiert: 1911, nach W. Moras, Öl auf Leinwand, ca. 42 x 64 cm, Jugendstilrahmen, dieser beschriftet: "Herbststille", beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.02.2017 - 14:51

Vyvolávací cena:

G. Holzer

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.02.2017 - 14:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.02. - 23.02.2017