Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020447/0004

Helmut Kies *

(Wien 1933 geb.) Ansicht von Wien, Lithographie in Farbe signiert Helmut Kies Nr. 123/499 ca. 36 x 74,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.02.2017 - 15:51

Vyvolávací cena:

Helmut Kies *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 22.02.2017 - 15:51
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.02. - 22.02.2017