Čís. položky 337

Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov) Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)

Konvolut tří kreseb, nesignováno, různé techniky, jednotný formát 41,5 x 29,5 cm, poškozeno (Šm) Bez názvu, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, uhel/papír, 29 x 20,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 7.500,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017