Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov) Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 13 x 9 cm (Šm) Tři slečny, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 65, vlevo dole číslováno 2/6, na krycím kartonu pozůstalostní razítko, kombinovaná grafická technika/papír, 32,5 x 16,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |