Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 331

Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov) Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)

Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 13 x 7 cm, poškozeno (Šm) Chuť, číslováno a signováno dole uprostřed tužkou 45/70 Anderle, nedatováno (1983), kombinovaná grafická technika/papír, 67 x 50 cm, sklo, rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017