Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 317

Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)

Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 14 x 17,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017