Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 302

Novák Ladislav (Turnov 1925 - 1999 Třebíč)

Novák Ladislav (Turnov 1925 - 1999 Třebíč) - Výtvarné umění

Bez názvu, signováno vpravo nahoře autorskou značkou a datováno 30.11.72, kombinovaná technika/papír, 29,5 x 20,5 cm (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017