Dvorský Bohumír (Paskov 1902 - 1976 Olomouc)
Kytice ve váze, signováno a datováno vpravo dole Boh. Dvorský 39, akvarel/karton, 77,5 x 59 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |