Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 225

Ungar Otto (Brno 1901 - 1945 Blankenheim)

Zima, signováno a datováno vlevo nahoře Ungar 36,. tempera/papír, 50 x 66,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017