Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022947/0004

Maler um 1900

Maler um 1900 - Obrazy

"Küstenlandschaft bei Neapel", rechts unten signiert und datiert Gianny 1899, Gouache/Mischtechnik auf Papier, ca. 13 x 33 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.01.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.01.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Exhibition: online