Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 157

Smatek Fráňa (Žiželice 1899 - 1978)

Andromeda, signováno vpravo dole F. Smatek, olej/karton, 140 x 95 cm, poškozená malba a rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017