Čís. položky 142

Krčmář František (Břestek 1935)

Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole F. Krčmář 1973, olej a písky/sololit, 48,5 x 65 cm, rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017