Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 137

John Jiří (Třešť 1923 – 1972 Praha)

Pierres, signováno a datováno vlevo dole John 69, olej/plátno, 55 x 60 cm, lišta (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 450.000,-
Odhadní cena:
CZK 250.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017