Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 108

Rogovský Mikuláš (Ulič 1923 - 2002 Košice)

Karička, signováno a datováno vpravo dole M. Rogovský 80, olej/plátno, 65 x 70 cm, lehce poškozený rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017