Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 102

Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)

Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín) - Výtvarné umění

Nerudova ulice, signováno vlevo dole V. Kozák, olej/plátno, 70 x 50 cm, rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017