Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 101

Novák Áda (České Budějovice 1912 - 1990 České Budějovice)

Novák Áda (České Budějovice 1912 - 1990 České Budějovice) - Výtvarné umění

Zimní krajina, monogramováno vlevo dole AN, oboustranná malba, olej/plátno, 42,5 x 53,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017