Zahel Adolf (Praha 1888 - 1958 Praha)
Zima v Křižanech, signováno a datováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1947, olej/plátno, 55 x 90 cm, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Aquamarin Brillant Ring
- Kulturperlen Collier 2-reihig
- Alfredo Sosabravo (Cuba, 1930), Objekt: "PEZ No 17", Cuba, 1974