Procházka Jaro (Praha 1886 - 1949 Praha)
Kostel sv. Apolináře na Novém Městě, signováno vpravo dole Jaro Procházka, olej/plátno, 50 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |