Mareček Bohumil (Praha 1884 - 1962 Praha)
Odpočívající dívka, signováno vpravo nahoře B. Mareček, olej/plátno, 68 x 57 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 19.500,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |