Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 33

Michl František (Domažlice 1901 - 1977 Domažlice)

Michl František (Domažlice 1901 - 1977 Domažlice) - Výtvarné umění

Zima, signováno vlevo dole F. Michl, olej/plátno, 30 x 60 cm, lehce poškozený rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017