Michl František (Domažlice 1901 - 1977 Domažlice)
Zima, signováno vlevo dole F. Michl, olej/plátno, 30 x 60 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |