Čís. položky 23

Český malíř 1. poloviny 20. století

Pražské zákoutí, značeno vlevo O. Zekendorf 1902 (?), olej/plátno, 43 x 34 cm, poškozený rám (Šm)

11.03.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.03.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 04.03. - 11.03.2017