Čís. položky 138-060103/0002

Nach Sigismond Freudenberger

Nach Sigismond Freudenberger - Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury

(1745-1801) Konvolut von vier Heliogravüren, nach Kupferstichen von Nicolas Joseph Voyez nach Sigismond Freudenberger, aus der Folge "Monument du Costume" (um 1774), "La Visite Inattendue","La Toilette", "Le Billet doux", "Le Bain", jeweils ca. 32 x 22 cm, Passep., gerahmt, (4), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

15.02.2017 - 14:03

Vyvolávací cena:

Nach Sigismond Freudenberger

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.02.2017 - 14:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.02. - 15.02.2017