Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-052968/0003

Österreich, Mitte 19. Jahrhundert

Bauernhaus in den Alpen, ein Liebespaar am Fenster, Aquarell auf Papier, 26 x 23 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.02.2017 - 14:33

Dosažená cena: **
EUR 11,-
Vyvolávací cena:
EUR 10,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 15.02.2017 - 14:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.02. - 15.02.2017