Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060750/0001

Ferdinand Zach *

(Wien 1868-1956) Portal des  Alten Rathauses in Wien, signiert Ferdinand Zach, Aquarell auf Papier, 33 x 28 cm, gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.02.2017 - 14:42

Vyvolávací cena:

Ferdinand Zach *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 15.02.2017 - 14:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.02. - 15.02.2017