Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022773/0003

Maler um 1944

Maler um 1944 - Umění a starožitnosti

"Stillleben", mit Krug, Schüssel und Blumestrauss, links unten signiert und datiert (19)44, Öl auf Karton, ca. 27 x 35 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.02.2017 - 14:35

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Maler um 1944

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2017 - 14:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online