Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022660/0007

Fred Nowak *

Fred Nowak * - Umění a starožitnosti

(Wien 1919-1974) Plakat "Galerie Kontakt Linz, Volksfeststraße 23 - Jänner 1966", rechts seitlich signiert Nowak, Lithografie in Farbe, nummeriert 8/40, Blattgröße ca. 50 x 31 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.02.2017 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Fred Nowak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2017 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online