Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021910/0035

Gerhard Prem*

(Sandl 1952 geb.) 2 Bilder "Landschaften", rechts unten signiert und datiert Prem 2000 und 2002, Aquarelle auf Papier, ca. 28 x 44 cm, Passepartoutgröße ca. 50 x 65 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.02.2017 - 15:35

Vyvolávací cena:

Gerhard Prem*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2017 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online