Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022067/0049

Franz Schicker *

(Regau 1915-2010 Gmunden) "Landschaft mit Bauernhof", Aquarell auf Papier, ca. 40 x 61 cm, Passepartout (fleckig), Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.02.2017 - 15:56

Vyvolávací cena:

Franz Schicker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 15.02.2017 - 15:56
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online