Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Stillleben, signiert und datiert unten rechts: K. Korab (19)74, Farblithografie, Auflagennr. 15/100, Exemplare, Blatt ca. 48 x 64 cm, Knickstelle, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
16.02.2017 - 14:01
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Karl Korab *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.02.2017 - 14:01 |
Prohlídka: | 10.02. - 16.02.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-