Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034542/0013 -

Max Flashar

Max Flashar - Klenoty, umění a starožitnosti

(Berlin 1855-1915 München) Liebeswerbung - Schnaderhüpfel, signiert und datiert unten links: M. Flashar (18)86, Tuschfeder, Aquarell, Gouache auf Papier, Darstellungsgröße ca. 42 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 240

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.02.2017 - 14:38

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Max Flashar

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.02.2017 - 14:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.02. - 16.02.2017