Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013731/0004

Ferdinand Stephan*

Mitte 20. Jahrhundert "Dolomiten, Pala di San Martino", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 56 cm, signiert, rückseitig betitelt und datiert 2. IX.1943, gerhamt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

02.03.2017 - 16:14

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Ferdinand Stephan*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.03.2017 - 16:14
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 16.02. - 01.03.2017