Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013171/0015

Anton Lehmden*

Anton Lehmden* - Art, antiques and jewellery

Nitra 1929 geb. "Toter Fisch", Radierung, Plattengröße ca. 40 x 29 cm, Euro Art Prägestempel, Signaturstempel, gerahmt, Blatt etwas faltig und wellig

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

02.03.2017 - 16:41

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Anton Lehmden*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Art, antiques and jewellery
Datum: 02.03.2017 - 16:41
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 16.02. - 01.03.2017