Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034793/0021

Schwalbennest, Alpenländisch 20. Jahrhundert

Schwalbennest, Alpenländisch 20. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

Holz, vollplastisch geschnitzt, naturalistisch gefasst, rückseitige Aufhängung, Höhe ca. 24 cm, Breite ca. 26 cm, beschädigt, Klebstoffreste

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

09.02.2017 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 09.02.2017 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.02. - 09.02.2017