Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042501/0001

Diamantring zus. ca. 2,90 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 2,80 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,10 ct,4,5 g, RW 54, GLA Gutachten Nummer 37132 von 2007 liegt beiøg4

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

16.02.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 11.250,-
Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-

Diamantring zus. ca. 2,90 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck - Walzerzauber
Datum: 16.02.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.02. - 15.02.2017