Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-041377/0004

Seraph Watch

Taschenuhr, Gold 585, vergoldetes Brückenankerwerk, Kompensationsunruh, Breguetspirale, geschraubtes Chaton, strahlenguillochiertes Savonettegehäuse mit gerillter Zarge, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, 110,4 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

17.02.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Seraph Watch

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 17.02.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.02. - 16.02.2017